tagasi
Privaatsuspoliitika
Pealeht
AIRSOFT RELVAD JA SALVED
GRANAADID JA -HEITJAD
HPA
KULUMATERJALID
MATKAVARUSTUS
MUU
RELVADE LISAVARUSTUS
SEIKLUSKAAMERAD JA TARVIKUD
TAKTIKALINE VARUSTUS
VARUOSAD JA TARVIKUD
Info
Viimati uuendatud 16.11.2021

Privaatsuspoliitika

Millist informatsiooni Barada Airsoft kogub

Informatsiooni mida olete ise andnud: Küsimused ja tagasiside läbi veebilehe. Mõningaid väljasi on võimalik mitte täita kuid see võib piirata teie kasutajakogemust Barada Airsofti veebilehel.
Automaatne informatsioon: Nagu paljud teised veebilehed kasutab ka Barada Airsofti veebilehet "küpsisied" ("cookies") mis salvestavad teatud sorti informatsiooni näiteks veebilehe külastavust.
Informatsioon teistelt osapoolelt: Barada Airsofti veebileht võib kasutada google analüütiku küpsiseid.

Kuidas kasutab Barada Airsoft informatsiooni

Ostud ja saadetised: Barada Airsoft kasutab isikliku informatsiooni ostu saatmiseks ja makseteks. Ning Ostu või saadetise staatuse või muudatustes teada andmiseks.
Pakkumised, veaotsingud, teenuse parandamine: Barada Airsoft võib kasutada informatsiooni pakkumiste tegemiseks, vigade leidmisel ja paremaks teenuse pakkumiseks ja kohendamiseks Barada Airsofti klientidele.
Personaliseerimine ja soovitused: Barada Airsoft võib kasutada informatsiooni, et soovitada asjakohaseid ja huvitavaid pakkumisi või teenuseid mida pakume ja personaliseerimiseks, et luua parem kasutajakogemuse loomiseks.
Seaduse ja juriidiliste kohustuste järgimiseks:
Teiega kontakteerumiseks: Barada Airsoft võib kasutada teie e-posti või telefoni numbrit, et võtta ühendust seoses Barada Airsofti teenustega.
Reklaam: Barada Airsoft EI kasuta saadud informatsiooni kõrvaliste või kolmandate osapoolte reklaamide kuvamiseks või saatmiseks!

Küpsised ("Cookies")

Barada Airsoft kasutab küpsiseid, et pidada arvestust ostukorvis olevaid esemeid, et täiendada ja parandada kasutajakogemust Barada Airsofti veebilehel.

Kas Barada Airsoft jagab informatsiooni

Barada Airsoft jagab teatud ja minimaalset informatsiooni kulleritega kauba kohaletoimetamiseks ja makseteenuse osutajaga.
Barada Airsoft ei müü ega jaga informatsiooni kõrvaliste isikute ega firmadega reklaami edastamiseks ega muuks selliseks otstarbeks.

Pangalingid

Pangalinke kasutades tuleb makse sooritada läbi Montonio Finance makselahenduste. Ostu sooritades tuleb valida pangalingid ning vajutada endale sobiva panga logo peale. Maksete tegemine läbi Montonio ning pangalink on turvaline ja kiire viis tellimuse eest maksmiseks. NB: Miinimum tellimus on 1€.

Millisele informatsioonile on Mul ligipääs

Kasutaja alt on võimalik näha ja muuta tarne ja makse seadeid, muuta parooli, varasemate ostude ajalugu ja pdf arved ning ülevaade lehesisesele maili vestlusele.