tagasi
Kasutajatingimused
Pealeht
AIRSOFT RELVAD JA SALVED
GRANAADID JA -HEITJAD
HPA
KULUMATERJALID
MATKAVARUSTUS
MUU
RELVADE LISAVARUSTUS
SEIKLUSKAAMERAD JA TARVIKUD
TAKTIKALINE VARUSTUS
VARUOSAD JA TARVIKUD
Info
Viimati uuendatud 16.11.2021

Kasutustingimused

ELEKTROONILINE KOMMUNIKATSIOON

Kasutades Barada Airsofti teenuseid või saates e-mail läbi Barada Airsofti lehe, suhtlete meiega elektrooniliselt. Sellega nõustute meilt elektrooniliselt tagasiside saama, näiteks e-maili, sms, kõnet. E-mail mis on saadetud läbi Barada Airsofti lehe salvestatakse ning sellest on võimalik saada koopia juhul kui e-maili saatis läbi Barada Airsoft lehe registreerinud kasutaja. Te nõustute, et kõik lepingud, teated, avalikustamised ja muu teave, mille me teile elektrooniliselt edastame, täidab kõik juriidilised nõuded, et selline side peab olema kirjalik.

AUTORIÕIGUS

Kogu Barada Airsofti sisu mis on kaasatud või selle kaudu kättesaadavaks tehtud nagu näiteks tekst, graafika, logod, nupu ikoonid, pildid kuuluvad Barada Airsoftile või nende tarniatele ja on kaitstud Eesti-, Euroopa- ja rahvusvahelise autoriõiguse seadus.

KASUTUSÕIGUS JA JUURDEPÄÄS

Tingimustel, et järgite Barada Airsofti kasutustingimusi ja privaatsuspoliitikat. Barada Airsoft annab teile piiratud, mitte-eksklusiivse, mitte-üleantava, mitte edasi jagatava loa, juurdepääsuks Barada Airsoft teenustele ning isiklikus ja mitteäriliseks kasutamiseks. Antud luba ei hõlma Barada Airsofti teenuse ega selle sisu edasimüüki ega ärilist kasutamist mis tahes tootenimekirjade, kirjelduste või hindade kogumist ja kasutamist; alla laadimist, kopeerimist mis tahes kolmanda osapoole huvides või andmete kaevandamist, robotite või muude sarnaste andmete kogumis ja kaevandamis tööriisatade kasutamsit. Ühtegi Barada Airsofti teenust ega selle osa ei tohi ilma Barada Airsofti selgesõnalise kirjaliku nõusolekuta järgi teha, kopeerida, müüa, edasimüüa, külastada ega muul ärilisel viisil või eesmärgil kasutada. Ilma selgesõnalise ja kirjaliku nõusolekuta ei tohi peita ega katta Barada Airsofti nime, logo või muud infot nagu näiteks teksti, pilte, lehe kujundust jms. Ei tohi kasutada metasilte ega muid peidetud tekste. Barada Airsofti teenuseid ei tohi kuritarvitada. Barada Airsofti teenuseid tohib ainult seadusega lubatud viisil kasutada. Barada Airsofti kasutus luba lõppeb kui te ei järgi kasutajatingimusi.

KASUTAJA

Võimalik, et sul on vaja Barada Airsofti kasutajat, et kasutada teatuid teenuseid ja võimalusi Barada Airsoft veebilehel. Olete vastutav oma kasutajakonto ja parooli konfidentsiaalsuse hoidmise eest ning kasutajakonto juurdepääsu eest. Olete vastutav kogu tegevusega mis toimub läbi teie kasutajakonto. Barada Airsoftil on õigus teenuse osutamisest keelduda, konto sulgeda, eemaldada või muuta sisu Barada Airsofti veebilehel, keelduda tellimuse täitmisest.
Kõik Barada Airsoft kasutajad peavad olema 13+ aastat vanad.

INTELLEKTUAALSE OMANDI KAEBUSED

Barada Airsoft austab teiste intellektuaalomandit ja kui arvate, et teie intellektuaalomandi õigusi on kuidagimoodi rikutud saatke palun e-post antud aadressile info(ä,t]baradaairsoft.com

KAOTUSRISK

Kõik füüsiliste esemete ostud läbi Barada Airsofti kaotamise ja omandiõiguse riskid kanduvad üle pärast meie tarnimist vedajale.

TAGASTAMINE JA TAGASIMAKSED

Kauba mittesobivuse korral tuleb see tagastada Barada Airsofti poodi kasutamata kujul.

TOOTE KIRJELDUSED

Barada Airsoft püüab olla võimalikult täpne lisades toote kirjeldusi ja lisa infot. Kuid seda ei saa garanteerida, et igal tootel on täpne või ajakohane kirjeldus. Kui antud toode ei vasta kirjeldusele tuleks see tagastada Barada Airsofti kasutamata kujul.